Ubytování pro školy

Ubytování, pár kroků od zámku a zámecké restaurace, se nachází v prvním patře bývalé hospodářské budovy, která prošla kompletní rekonstrukcí.
Pokoje jsou přístupné pouze po venkovním dřevěném schodišti, nemají tak bezbariérový přístup. Každý z pokojů disponuje vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Jejich vybavení je jednoduché, s důrazem na pohodlí. Celková kapacita ubytování je 30 lůžek ve 12 pokojích.

Nabízíme
2x jednolůžkové pokoje
4x dvoulůžkové pokoje
5x třílůžkových pokojů
1x pětilůžkový pokoj.


V přízemí hospodářské budovy můžete využít přednáškový sál o kapacitě cca 50 osob, který je vybavený promítacím zařízením, plátnem a internetovým připojením. Je vhodný jak pro výukové účely, tak pro konference různého druhu, není povoleno konzumovat zde jídlo. Ke konzumaci jídla je možné využití přilehlé kuchyňky.

Aktuální ceník ubytování:
Dospělá osoba jako doprovod dětské skupiny, učitel/ vychovatel 330 Kč/noc 
Děti/ studenti do 26 let 300 Kč/noc
Příplatek za jednu noc 60,-Kč
K ceně ubytování přičtěte poplatek z pobytu: Všeobecný poplatek 30 Kč/noc za dospělou osobu (starší 18ti let)
Ubytování je určeno pro návštěvníky zámku pouze během návštěvnické sezony od 1.dubna do 31.ríjna.

Kontakt: ubytovani.veltrusy@npu.cz

Přednáškový sál
V přízemí bývalé hospodářské budovy, v těsné blízkosti zámku, můžete využít přednáškový sál, který je vhodný jak pro výukové účely, tak pro konference různého druhu. Cena za pronájem činní: 1950 Kč bez DPH. V přízemních prostorách jsou umístěny také toalety.

Kapacita: cca 50 osob
Vybavení: internetové připojení, plátno, promítací zařízení

 

Kuchyňka

V přízemí bývalé hospodářské budovy, v těsné blízkosti ubytování, je možnost pronájmu kuchyňky s kapacitou cca 30 osob. Kuchyňka je plně vybavená běžnými domácími spotřebiči, nádobím, hrnci a příbory. Tak, jako je kuchyně v běžné domácnosti. Cena za pronájem činní: 1600 Kč bez DPH za každý započatý den.

Rychlý kontakt

Nevíte si rady? Nevadí, ozvěte se nám, rádi vám poradíme.

F29809FE-9D48-472C-92F7-E364B3723FF6

270137A3-7DA9-4554-B15C-915E1EE2B94B edukace.veltrusy@npu.cz